نکسترو

حمایت معاونت علمی از پایان نامه ها و پژوهش های ارتقادهنده فناوری های حوزه آب

حمایت معاونت علمی از پایان نامه ها و پژوهش های ارتقادهنده فناوری های حوزه آب

به گزارش نکسترو، سرپرست ستاد آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی ریاست جمهوری، اظهار داشت: پشتیبانی از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی دانشگاه ها در زمینه آب، اقلیم و محیط زیست از شروع اسفندماه سال 1401 شروع می شود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، محمد همت با اشاره به مسائل و چالش های مختلف کشور در این حوزه، بیان کرد: بهترین نوع سرمایه گذاری، هزینه کردن قسمتی از منابع برای پژوهش های نظام‎ مند و توسعه فناوری های مورد نیاز کشور در زمینه آب و اقلیم است.
وی ادامه داد: باتوجه به ضرورت جهت دهی به پایان نامه های دانشجویی و استفاده از ظرفیت دانشجویان و اساتید توانمند دانشگاه ها برای حل نیازهای کشور، از پایان نامه های در رابطه با نیازهای تدوین شده ستاد حمایت ویژه می نماییم.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، سرپرست ستاد آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری افزود: علاقه مندان می توانند از اول اسفند ماه با مراجعه به سایت این ستاد، سرفصل موضوعات مورد نیاز و چالش های موجود را که بصورت ماهیانه به روز می شود، مطالعه کرده و در صورت تمایل در بخش ارسال کاربرگ پیشنهادی، موضوع پایان نامه ها و یا پروپوزال آنرا برای داوری به ستاد ارسال نمایند.
به گفته ی ایشان، مبالغ حمایتی بصورت ماهیانه بر روی سایت این ستاد قرار خواهد گرفت.
منبع:

1401/11/12
08:51:19
5.0 / 5
392
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد