نکسترو
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

جذب دانشجوی خارجی و افزایش مجلات علمی پژوهشی در دستور کار دانشگاه محقق اردبیلی قرار دارد

جذب دانشجوی خارجی و افزایش مجلات علمی پژوهشی در دستور کار دانشگاه محقق اردبیلی قرار دارد

نکسترو: به گزارش نکسترو، اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: جذب دانشجوی خارجی و افزایش مجلات علمی پژوهشی در دستور کار دانشگاه محقق اردبیلی قرار دارد.


اسماعیل چمنی شامگاه ۲۷ دی در نشست هیات رئیسه دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه جذب دانشجوی خارجی و افزایش مجلات علمی پژوهشی در دستور کار دانشگاه قرار دارد، اظهار داشت: در مورد افزایش رشته های تحصیلی، در صورت مهیا بودن شرایط، حمایت های لازم صورت خواهد گرفت.
وی به لزوم تکمیل ساختمان فاز سوم دانشکده فنی و مهندسی تصریح کرد و اضافه کرد: پشتیبانی از گروه ها و رشته های جدید همواره باید جزو اولویت های دانشکده باشد.
چمنی توجه به کیفیت آموزش را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: گروههای آموزشی می توانند بر مبنای آیین نامه و سهمیه تعیین شده نسبت به جذب دانشجوی استعداد درخشان اقدام نمایند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه توجه به مسائل دانشجویی بخصوص اسکان دانشجویان برای ما بسیار مهم می باشد، تصریح کرد: برای ساخت ۲۰۰ واحد خوابگاه دانشجویی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) رایزنی های لازم انجام گرفته است.
هادی غایبی رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی هم ضمن عرضه گزارشی از فعالیتهای این دانشکده از برنامه ریزی برای انتشار ۵ مجله علمی در دانشکده فنی و مهندسی اطلاع داد و اظهار داشت: همینطور با جذب ۱۰ دانشجوی خارجی در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری هم اعلام موافقت شده است.
وی با اشاره به اینکه برگزاری دو کنفرانس ملی در سال ۱۴۰۲ جزو برنامه های این دانشکده است، اضافه کرد: لابراتوار معتمد محیط زیست برای لابراتوار انرژی و محیط زیست دانشکده هم به راه افتاده است.
غایبی از توجه جدی به دریافت مجوز برای لابراتوار هایی که قابلیت عرضه خدمات به جامعه و صنعت دارند اطلاع داد و افزود: به منظور دریافت صلاحیت مشاوره فنی و مهندسی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای ورود به پروژه ها و مناقصات درحال برنامه ریزی و رایزنی هستیم.1401/10/30
15:51:37
5.0 / 5
372
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد