نکسترو
با حكم وزیر علوم؛

سرپرست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران منصوب گردید

سرپرست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران منصوب گردید

نکسترو: نکسترو: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر مسعود اسفنده را به سمت سرپرست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران منصوب نمود.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، با حکم دکتر محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دکتر مسعود اسفنده عضو هیئت علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به عنوان سرپرست این پژوهشگاه منصوب گردید.
متن حکم انتصاب دکتر زلفی گل خطاب به دکتر اسفنده به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتـر مسعود اسفنـده
سلام علیکم
نظر بمراتب تعهد، تخصص و تجارب باارزش جنابعالی و بنا بر پیشنهاد معاون محترم پژوهشی به سبب این حکم به سمت "سرپرست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران" منصوب می شوید.
انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) آن پژوهشگاه، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید. انتظار می رود که با توکل به خداوند متعال ماموریت و وظایف آن پژوهشگاه را به شرح زیر به انجام برسانید:
گسترش پژوهش های نیاز محور و جهت دهی تحقیقات به سمت حل نیازهای حال و آینده کشور
تعریف طرح های کلان ملی مورد نیاز کشور در زمینه پلیمر و پتروشیمی و اجرای آنها بوسیله همکاری با ذی نفعان و بازیگران بخش های خصوصی و دولتی
ارتباط مستمر با صنایع مرتبط برای ارائه مشاوره و حل مسائل موجود بر سر راه تولید محصولات استراتژیک
ایجاد فضا، شرایط و مشوق های مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیر ساختهای پژوهشگاه، تعامل و تکامل هم افزا و برد-برد برای اجرای پروژه های مشترک
ارتباط مستمر با گروه ها و دانشکده های مرتبط دانشگاه های کشور و استفاده از ظرفیت آنها برای انجام طرح های کلان ملی
همکاری تخصصی و مرتبط در اجرای موفق نظام ایده ها و نیازها (نان)
استفاده از ظرفیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران پسا دکتری برای اجرای طرح های کاربردی و توسعه ای دارای بهره بردار بالقوه و بالفعل
توجه ویژه به تجاری سازی دستاوردهای علمی، تحقیقاتی، فناوری و نوآوری بوسیله مراکز رشد و پارک های علم و فناوری
ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی آزمایشگاهی در قالب بسترها و شبکه های ملی
شناسایی و همکاری مؤثر با انجمن های علمی و دانشمندان و پژوهشگران در زمینه ماموریت های پژوهشگاه
توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.»
به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مسعود اسفنده(1344 دزفول) دانش آموخته رشته مهندسی پلیمر، عضو هیئت علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران با مرتبه استاد تمام است و قبل از این مسئولیت معاونت های اداری، مالی و پژوهشی این پژوهشگاه را برعهده داشته است.
از دکتر اسفنده تا حالا سه عنوان کتاب و بیش از 100 مقاله در مجلات معتبر علمی و پژوهشی در داخل و خارج از کشور انتشار یافته است.
وزیر علوم در نامه جداگانه ای از خدمات و زحمات دکتر مهدی نیکومنش، رییس سابق پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در زمان تصدی مدیریت این پژوهشگاه تقدیر کرد.
منبع:

1401/10/29
16:10:15
5.0 / 5
376
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد