نکسترو

آخرین فرصت ارسال مدارک برای جذب دستیار پژوهشی در دانشگاه رازی

آخرین فرصت ارسال مدارک برای جذب دستیار پژوهشی در دانشگاه رازی

نکسترو: به گزارش نکسترو، دانشگاه رازی از میان دانش آموختگان مقطع کارشناسی ­ارشد و دکتری داخل یا خارج از کشور دستیار پژوهشی می ­پذیرد و فردا، ۱۸ دیماه آخرین فرصت ارسال مدارک جهت شرکت در این دوره اعلام شده است.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دانشگاه رازی کرمانشاه به منظور صیانت از رسالت آموزش عالی و بهره­ برداری از ظرفیت تخصیص یافته نسبت به پذیرش دستیار پژوهشی اقدام نموده است. متقاضیان می توانند با رفتن به سامانه جذب این دانشگاه نسبت به عرضه درخواست و ثبت نام اقدام نمایند.
این همکاری مشتمل بر دوره­ ای ۶ تا ۱۲ ماهه است که بر حسب تصمیم استاد میزبان تعیین خواهد شد. این دوره از بهمن ­ماه ۱۴۰۱ شروع می شود و تا پایان مرداد و یا پایان دیماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد یافت.
زمان مجاز سپری شده از تاریخ دانش آموختگی دکتری حداکثر ۱۰ سال (از بهمن ۱۳۹۰ به بعد) و حداکثر سن متقاضیان ۴۰ سال است. گواهی انتهای دوره توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه رازی بعد از تایید استاد میزبان و دانشکده مربوطه صادر می شود.
اطلاعات بیشتر در مورد این دوره پژوهشی، در پورتال سامانه جذب دانشگاه رازی به آدرس jazb-samaneh.razi.ac.ir در دسترس می باشد.

فهرست اساتید و زمینه ­های تحقیقاتی جهت پذیرش دستیار پژوهشی در دانشگاه رازی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱
ردیف نام استاد مسئول دانشکده گروه آموزشی دانش آموخته زمینه تحقیقاتی ۱ دکتر علی بهشتی آل­ آقا کشاورزی
مهندسی علوم خاک
دکتری بیولوژی خاک و زیست پالایی ۲ دکترصحبت بهرامی نژاد علوم و مهندسی کشاورزی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی کارشناسی ارشد مطالعات ژنتیکی آهن و روی در گندم ۳ دکتر حمیدرضا چقازردی علوم و مهندسی کشاورزی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دکتری خاک ورزی حفاظتی، به زراعی و تغذیه گیاهی
منبع:

1401/10/18
14:03:41
5.0 / 5
365
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد