نکسترو

انتشار کتاب اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت

انتشار کتاب اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت

نکسترو: به گزارش نکسترو، دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کتابی را برای مستندسازی سوابق و دستاوردهای مهم اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت در سال ۱۴۰۱ منتشر نمود.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، روند تحول و پیشرفت در ساختار و فعالیت دانشگاه ها و مراکز علمی کشور بسیار قابل توجه بوده است. خوشبختانه در این راه دانشگاه ها به تدریج علاوه بر وظیفه آموزش و تربیت نیروی متخصص، مباحث پژوهش و نوآوری را هم توسعه داده اند. هم اکنون نیز، با عنایت به نیازها و مسائل کشور، ضروریست دانشگاه ها به طور گسترده تر در پاسخ گویی به نیازهای کشور نقش ایفا کنند. مسلما این هدف مستلزم روش ها و الگوهای جدید بوده و باید بتوان این هدف را به درستی معرفی نمود و با روش های تشویقی مناسب به اجرا گذاشت.

دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزیر علوم در این خصوص اظهارکرد: به منظور شناسایی، تشویق و پشتیبانی از فعالیت اثربخش اعضای هیات علمی، معیارهایی همچون مشارکت در فعالیت ها و برنامه ریزی های ملی و منطقه ای، اجرای قراردادهای تقاضامحور، عرضه دستاوردهای کاربردی و مؤثر در رفع مشکلات کشور و همکاری با نهادها و صنایع کشور برای بهبود بهره وری و کارآیی مورد بررسی قرار گرفت و ۱۴۱ عضو هیات علمی از جانب دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور بعنوان اعضای هیات علمی برتر عرضه شدند.

وی اضافه کرد: در این خصوص جهت مستندسازی سوابق و دستاوردهای مهم این اعضای هیات علمی کتابی با عنوان اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت از جانب دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۱ انتشار یافته است.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم؛ کتاب اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت از لینک زیر قابل مشاهده و دانلود است:

اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت

منبع:

1401/10/13
14:52:58
5.0 / 5
371
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد