نکسترو

جلسات داوری بیست و هشتمین جشنواره علوم پزشکی رازی

جلسات داوری بیست و هشتمین جشنواره علوم پزشکی رازی

نکسترو: نکسترو: جلسات داوری کمیته های تخصصی بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی با رعایت اصل رقابت عادلانه میان شرکت کنندگان اجرا شد.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر مجید رمضانی، دبیر بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی اشاره کرد: ۱۲ داور کمیته علوم پایه پزشکی، ۱۰ داور کمیته بالینی و سلامت، ۱۱ داور کمیته فناوری سلامت و ۱۲ داور کمیته دانشجویی در جلسات جداگانه بیش از ۱۸۴۵ نفر ساعت به کارشناسی و ارزیابی مقالات ارسالی باتوجه به فاکتورهای اعلام شده پرداختند.

دبیر بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی با اشاره به برخی فاکتورهای عمومی ثبت نام جشنواره رازی، اظهار داشت: از مهم ترین شاخص ها برای شرکت کنندگان کمیته های علوم پایه پزشکی، علوم بالینی و سلامت به استثنای داوطبین پژوهش برتر این است که انتخاب برمبنای کارنامه پژوهشی ۶ ساله اخیر آنها به انجام می رسد. این کارنامه باید حاوی مقالات چاپ شده در مجلات نمایه شده در بانکهای اطلاعاتی ISI، PubMed، Scopus، Emerging source و همین طور کتب تالیفی باشد.

وی تصریح کرد: بمنظور ایجاد فرصت برای دیگر پژوهشگران و فناوران برگزیدگان ۶ دوره اخیر یعنی از دوره بیست و دوم و به بعد و برگزیدگان سه دوره اخیر گروه پژوهش برتر جشنواره رازی یعنی دوره ۲۵ و به بعد نیز امکان شرکت در این رقابت را نخواهند داشت.

دکتر رمضانی با اعلان اینکه برقراری شرایط رقابت عادلانه دبیرخانه این دوره از جشنواره را بر آن داشت تا کمیته جداگانه ای برای دانشجویان در نظر گرفته شود، اظهار داشت: عدالت در پژوهش یکی از خاصیت هایی است که در بیست و هشتمین جشنواره رازی به آن توجه ویژه ای شده است و در همین راستا برای ایجاد شرایط برابر آثار ارسالی از طرف دانشجویان با مشارکت کمیته کشوری تحقیقات و فناوری دانشجویی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در کمیته جداگانه ای ارزیابی شدند.

وی تصریح کرد: تمام مراحل ثبت نام و ارسال آثار بصورت الکترونیکی و غیرحضوری بوسیله سامانه جشنواره انجام شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

منبع:

1401/09/29
13:40:40
5.0 / 5
463
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد