نکسترو
همزمان با هفته پژوهش و فناوری؛

پژوهشگران برتر پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی مورد تقدیر قرار گرفتند

پژوهشگران برتر پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی مورد تقدیر قرار گرفتند

نکسترو: مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر سال 1401 پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بصورت حضوری و مجازی اجرا شد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر مرتضی توکلی، رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در این مراسم که با حضور اعضای هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، پژوهشگران و تعدادی از کارشناسان این پژوهشگاه بصورت حضوری و مجازی برگزار شد، بر ضرورت پشتیبانی از کارهای تحقیقاتی اعضای هیات علمی و بدنه کارشناسی بمنظور ارتقای جایگاه پژوهشگاه در میان مؤسسات پژوهشی اصرار کرد.
وی از معیارهایی مانند خیر رساندن به انسان ها، شفقت با خود، صداقت در کار، جزء جزء کردن افکار، برداشتن قدمهای کوچک، پرداختن و حل مشکلات کوچک و دادن پاداش به کارهای کوچک به عنوان معیارهایی که در کشورهای مختلف برای تجلیل از انسان های موفق به کار برده می شود، یاد کرد.
توکلی ضمن تاکید بر اهمیت پژوهش های حوزه علوم و مهندسی اقیانوسی- جوی، افزایش همکاری و همدلی بین اعضای هیات علمی، کارشناسان پژوهشی و کارمندان این پژوهشگاه را خواهان شد.
دکتر علی مهدی نیا، معاون پژوهشی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی نیز در این نشست گزارشی از کارهای این پژوهشگاه در هفته پژوهش همچون برگزاری کارگاه ها، سخنرانی های علمی، رویداد ایده پردازی، آزمون سواد اقیانوسی را ارائه و در ادامه معیارهای انتخاب پژوهشگران برتر را تشریح نمود.
به نقل از وزارت علوم، در این مراسم از سه عضو هیات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی؛ دکتر پروین غفاریان پژوهشگر برتر پژوهشکده علوم جوی، دکتر عبدالمجید نادری پژوهشگر برتر پژوهشکده علوم دریایی و دکتر مسعود مرادی پژوهشگر برتر پژوهشکده فناوری و مهندسی دریا به عنوان پژوهشگران برگزیده سال ۱۴۰۱ تقدیر گردید.
منبع:

1401/09/27
11:01:12
5.0 / 5
462
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد