نکسترو

۴۹ پژوهشگر و فناور برگزیده کشوری مورد تقدیر قرار گرفتند

۴۹ پژوهشگر و فناور برگزیده کشوری مورد تقدیر قرار گرفتند

نکسترو: به گزارش نکسترو، در مراسم تجلیل از برترین پژوهشگران و فناوران، از ۳۱ پژوهشگر و ۱۸ فناور تقدیر گردید.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده با حضور دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر خیرالدین معاون فناوری و دکتر صالحی معاون پژوهشی وزیر علوم امروز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در این مراسم فناوران در ۵ بخش "فناور برتر دانشگاهی"، "فناور برتر پارکی (مستقر در پارک های علم و فناوری) "، "فناور برتر مرکز رشدی (مستقر در مراکز رشد)"، "فناور برتر دانشجویی" و "فناور برتر دستگاهی" (فناوران دستگاههای دیگر) عرضه شدند.
همینطور پژوهشگران برتر از دانشگاه ها و مراکز وابسته به وزارت علوم و دستگاههای دیگر، نشریات برگزیده و انجمن علمی برگزیده هم تعیین و مورد تقدیر قرار گرفتند.
معرفی برترین اعضای هیات علمی در ارتباط با صنعت، استانداران برتر حامی فناوری هم از دیگر برنامه های این جشنواره بوده است.
همینطور استانداران و رؤسای دانشگاه های حامی پژوهش و فناوری هم مورد تقدیر قرار گرفتند.
برترین ها به این شرح است:
برترین های پژوهشگران برتر
برترین پژوهشگران کشور در این مراسم عبارتند از:
مسعود ترکزاده از پژوهشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در رشته زیست شناسی-بیوشیمی
فاطمه سادات طباطبایی اصل از پژوهشگاه دانش های بنیادی در رشته فیزیک-اخترفیزیک،
محمود حکمت نیا از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در رشته حقوق خصوصی،
مرضیه تولایی از پژوهشگاه رویان در رشته زیست شناسی تکوینی
یداله اردوخانی از دانشگاه الزهرا در رشته ریاضی کاربردی
ابوالفضل شاه آبادی از دانشگاه الزهرا در رشته علوم اقتصادی
طیبه مدرکیان از دانشگاه بوعلی همدان در رشته شیمی تجزیه
ابراهیم بابایی از دانشگاه تبریز در رشته برق قدرت
انوشیروان کاظم نژاد از دانشگاه تربیت مدرس در رشته آمار حیاتی
علیرضا بدیعی از دانشگاه تهران در رشته شیمی معدنی
سیدهادی رضوی از دانشگاه تهران در رشته علوم و صنایع غذایی
سیدحسین رضوی حاجی آقا از دانشگاه خاتم در رشته مدیریت صنعتی
حامد فضل الله تبار از دانشگاه دامغان در رشته مهندسی صنایع
دانیال کهریزی از دانشگاه رازی در رشته مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
یاسر شهبازی از دانشگاه رازی در رشته بهداشت مواد غذایی
علیرضا قاسم پور از دانشگاه شهید بهشتی در رشته شیمی تجزیه
وحید نجاتی از دانشگاه شهید بهشتی در رشته علوم اعصاب شناختی
حمیدرضا پورقاسمی از دانشگاه شیراز در رشته علوم و مهندسی آبخیزداری
بهزاد رضایی از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته شیمی
شمس اله ایوبی از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته علوم خاک
ماشالله رضاکاظمی از دانشگاه صنعتی شاهرود در رشته مهندسی شیمی
امیر شاملو از دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی مکانیک
محمدتقی تقوی فرد دانشگاه علامه طباطبایی
حمید اراضی از دانشگاه گیلان در رشته فیزیولوژی ورزشی
مینو قره بگلو از دانشگاه هنر اسلامی تبریز در رشته معماری
غلامحسین معماریان از دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته هنرهای کاربردی
علی بهرامی سامانی از سازمان انرژی اتمی در رشته مهندسی هسته ای
فریبرز منصور قناعی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پژوهشگران برتر وزارت بهداشت در رشته بیماری های گوارش کبد بالینی
سعید امامی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته شیمی دارویی
محمدامین حجازی از وزارت جهاد کشاوزی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در رشته تغذیه و بیوتکنولوژی غذایی
محمدرضا خسروی نیکو از وزارت نفت در رشته شیمی
برترین های فناوران
در این مراسم از فناوران برتر تقدیر گردید که شامل افراد ذیل می شود:
هدی ملاباقر، فناور برتر مرکز رشدی از مرکز رشد پژوهشکده شیمی و مهندسی شیمی
امیر چکاو، بعنوان فناور برتر مرکز رشدی از مرکز رشد مواد و انرژی
مهدی مجیدپور، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر
نادر طبیبی، فناور برتر مرکز رشدی از مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی (مرکز رشد پژوهشگاه نیرو)
مهدی محمدی، فناور برتر پارکی از پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات
رضا حسن ساجدی، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس
شاهین یوسفی، فناور برتر دانشجویی از دانشگاه علم و صنعت ایران
ابوالفضل سپهداری، فناور برتر دستگاهی از مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی ایران
کیوان بهشتی مال، فناور برتر پارکی از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
فرزام فرهمند، فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه صنعتی شریف
علی میثاقی، فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه خوارزمی
محمدرضا آقایا، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری قم
مهدی لویی پور فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه صنعتی اصفهان
سیدصفا علی فاطمی، فناور برتر دانشگاهی از پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
حسین حیدری، فناور برتر مرکز رشدی از مرکز رشد دانشگاه تفرش
ستار مالکی، فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه صنعتی قوچان
سیدحسن توسلی، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی
سیروس نورافکن از پارک علم و فناوری خوزستان
نشریات برتر
دو عنوان نشریه مورد تقدیر قرار گرفتند:
"تاملات فلسفی" به صاحب امتیازی دکتر زهره توانایی از دانشگاه زنجان
مجله "جلوه هنر" به صاحب امتیازی دکتر عفت السادات افضل طوسی از دانشگاه الزهرا
انجمن های برتر
انجمن شیمی ایران با ریاست مجتبی شمسی پور در گروه علوم پایه
انجمن رمز ایران در گروه فنی و مهندسی با ریاست محمود سلماسی زاده
انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران در حوزه علوم انسانی با ریاست اباصلت خراسانی،
انجمن سیستم های سطوح آبگیر باران در گروه کشاورزی و منابع طبیعی با ریاست علیرضا اسلامی
انجمن تجارت الکترونیک در گروه بین رشته ای با ریاست محمدصادق مفتح
همکاری با صنعت
سیدمحمد مهدی هادوی از دانشگاه تربیت مدرس و بهروز مینایی بیدگلی از دانشگاه علم و صنعت ایران هم دو عضو هیات علمی بودند که بعنوان استاد برتر در همکاری با جامعه و صنعت شناخته و مورد تجلیل قرار گرفتند.
برترین استانداران و استادان دانشگاه در پشتیبانی از پژوهش و فناوری
استانداران آذربایجان شرقی، البرز و مازندران بعنوان برترین استانداران عرضه شدند.
همینطور حسین کلانتری خلیل آباد رئیس دانشگاه اسلامی واحد کرج، حشمت اله علی نژاد رئیس دانشگاه مازندران و صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز هم بعنوان برترین رؤسای دانشگاه در پشتیبانی از فعالان پژوهش و فناوری شناخته شدند.




منبع:

1401/09/26
07:59:39
5.0 / 5
437
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد