نکسترو

برگزاری دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ پژوهی کشور

برگزاری دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ پژوهی کشور

به گزارش نکسترو، همزمان با هفته پژوهش، دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ پژوهی کشور به همت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و با مشارکت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی و مراکز فرهنگ پژوهی کشور در حال برگزاری است.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ پژوهی با حضور سیزده مرکز فرهنگ پژوهی در کشور با هدف استفاده استادان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان به پژوهش فرهنگی از دستاوردهای پژوهشی این مراکز در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران در حال برگزاری است.

آخرین دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه ها و مراکز پژوهشی حوزه فرهنگ و هنر و هم تازه های کتاب این مراکز از شنبه ۱۹ آذر تا چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران با تخفیف ۳۰ تا ۷۰ درصد (ویژه استادان و دانشجویان) به معرض نمایش گذاشته شده است.

پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، پژوهشگاه فضای مجازی و پژوهشکده زن و خانواده، همچون شرکت کنندگان در این نمایشگاه هستند.

بهگزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی، همزمان با برگزاری این نمایشگاه، نشست های تخصصی و نمایش مستندهای پژوهشی هم برگزار می گردد. باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۶ آذر، شماره ۱۶ واقع است.منبع:

1401/09/23
10:50:02
5.0 / 5
487
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد