نکسترو
پیام پلیس برای هفته پژوهش:

امنیت بستر تولید علم است

امنیت بستر تولید علم است

نکسترو: فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پیامی را به مناسبت هفته پژوهش و فناوری صادر کرد و امنیت را بستر تولید علم توصیف کرد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، در پیام فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که به مناسبت هفته پژوهش صادر و در سایت پلیس پخش شده، آمده است: «پژوهش، تحقیق و تفحص؛ مسیری به سمت کسب علم و فناوری است و چه زیبا مقام معظم رهبری علم را توصیف کرده اند که "علم برای یک ملت، مهم ترین ابزار آبرو، پیشرفت و اقتدار است(۲۰/۰۸/۱۳۸۴)". سال ۱۴۰۱ از طرف مقام عظمای ولایت سال "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" نامگذاری شد تا همگان تلاش نماییم برمبنای پژوهش به دانش دست یابیم و مسیر پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی را هموار سازیم. پیشرفت علمی تنها در سایه تلاش متراکم و انبوه یعنی تحقیق و پژوهش رقم می خورد.
پژوهش عرصه ای برای تبلور نوآوری ها و خلاقیت هاست و در سایه پژوهش و دستیابی به گوهر علم است که یک جامعه مسیر رشد و تعالی را طی کرده و به توانمندی و از همه مهمتر استقلال و قدرت دست می یابد. علم حاصل از پژوهش زمانی کارآمدی دارد که به فناوری و فناوری به صنعت تبدیل گردد که این امر توسعه کشور را در پی خواهد داشت.
هفته پژوهش و فناوری فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به تلاش شبانه روزی عزیزان فرهیخته و نخبه ای است که با شجاعت علمی و جدیتی جهادگونه در این حوزه اهتمام می ورزند تا خدمتی به بشریت عرضه کنند و بی گمان نامی جاودان از خود باقی گذارند.
فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت هفته پژوهش و تکریم همه پژوهشگران متعهد و جهادگر عرصه های مختلف خصوصاً مدیران و کارکنان رده های تحقیقاتی و مطالعاتی فراجا آرزوی موفقیت و سربلندی در میدان پژوهش، فناوری، علم آموزی و نوگستری را برای این عزیزان داشته و پیشرفت بیش از پیش در این عرصه و گشایش افق هایی نو را برای ایران عزیز اسلامی در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد و تا پای جان تلاش می کند تا بستر این مسیر یعنی "امنیت" فراهم گردد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نورزد. »1401/09/21
15:46:13
5.0 / 5
489
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد