نکسترو
رئیس دانشگاه لرستان:

برای پیشرفت پژوهش باید به مفهوم مدیریت توجه کرد

برای پیشرفت پژوهش باید به مفهوم مدیریت توجه کرد

به گزارش نکسترو، لرستان رییس دانشگاه لرستان اظهار داشت: برای پیشرفت پژوهش باید به مفهوم مدیریت توجه کرد.


دکتر علی نظری در آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه لرستان که پانزدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم پایه این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: برای پیشرفت پژوهش و فناوری و سایر امور، فقط بودجه کافی، کفایت نمی کند بلکه بایستی به مفهوم مدیریت هم توجه کرد.
وی اشاره کرد: برای ارتقای کیفیت امورات دانشگاه بایستی از ظرفیت گروههای آموزشی استفاده گردد و این توانمندی ها در همکاریهای مشترک با سایر سازمان ها و ادارات هم گسترش یابند.
رییس دانشگاه لرستان اشاره کرد: برای پیشرفت در امور و کارها، بایستی ابتدا گره های ذهنی را باز نماییم و به مدیریت کارآمد دقت کنیم.
نظری با اعلان اینکه بین استاد و دانشجو باید یک ارتباط پایدار و مستمر آموزشی و علمی وجود داشته باشد، اضافه کرد: بودجه و منابع، محدود هستند؛ بدین سبب بایستی منابع را به درستی مدیریت کرد.
گفتنی ست در این آیین، دکتر امیرحمزه حقی آبی، دکتر عبدالرضا رشنو، دکتر فرهاد نامداری، دکتر حمزه امیری (رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان)، مهندس پروانه همتی (دانشجو دکتری پژوهشگر برتر)، قیصرپور (انجمن علمی برتر دانشکده علوم پایه) و دکتر زیبا زمانی فرد، مدیر دبیرستان دخترانه دانشگاه لرستان نیز سخنرانی کردند و موضوعات، مشکلات و راهکارهای پیشنهادی در رابطه با حوزه های پژوهش و فناوری عنوان شد.
منبع:

1401/09/17
23:08:39
5.0 / 5
447
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد