نکسترو

برگزاری نخستین کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی

برگزاری نخستین کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی

به گزارش نکسترو، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، اولین کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی را هفتم تا نهم دیماه ۱۴۰۱ در جزیره کیش دربرگزار می کند.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، این کنگره، با هدف برقراری ارتباط با محققان فعال و علاقه مندان به هوش مصنوعی در علوم پزشکی، شناسایی چالش ها و فرصت های پیش رو در نظام سلامت و ایجاد شبکه همکاری مجازی با محققان و نخبگان داخل و خارج از کشور برگزار می گردد.

با توجه به مذاکراتی که گروه هوش مصنوعی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند با مجله بین المللی JMSS داشته است، مقالات ارسال شده از جانب مخاطبان کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی بعد از داوری مورد بررسی دوباره قرار گرفته و مقالات برتر در این مجله منتشر خواهند شد.

مجله JMSS یک مجله بین رشته ای است که تمام جنبه های مهندسی پزشکی همچون بیوالکتریک، بیوانفورماتیک، فیزیک پزشکی، ارزیابی فناوری سلامت و غیره را در بر می گیرد.

حوزه های موضوعی زیر پوشش این مجله به صورت کامل شامل نوروساینس، ابزارهای زیستی، بیوسنسورها، مدل سازی، تحلیل و بررسی بیومدیکال، پردازش سیگنال پزشکی، دستگاههای تصویربرداری، کنترل سیستم های بیولوژیکی، سیستم های عصبی عضلانی، علوم شناختی، پزشکی از راه دور، رباتیک، اولتراسونوگرافی، الکتروفیزیولوژی، ردیابی سلولی، بیوانفورماتیک و انفورماتیک پزشکی، تحلیل و بررسی داده های بیولوژیکی، داده کاوی، ژنومیکس محاسباتی، هوش مصنوعی و فازی، بیوالکترومغناطیس، توموگرافی کامپیوتری، پرتودرمانی، لیزر درمانی، مهندسی زیست پزشکی و ارزیابی فناوری سلامت است.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند؛ علاقه مندان می توانند حداکثر تا ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۱ جهت ثبت نام و ارسال مقالات خود به نشانی www.AIMS2022.ir رجوع کنند و یا با شماره ۰۲۱-۸۶۰۴۷۸۰۷ تماس بگیرند.

منبع:

1401/08/30
10:29:59
5.0 / 5
534
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد