نکسترو

تمدید مهلت درخواست برای برنامه فرصت تحقیقاتی دانشمندان جوان در دانشگاه کوچ

تمدید مهلت درخواست برای برنامه فرصت تحقیقاتی دانشمندان جوان در دانشگاه کوچ

به گزارش نکسترو، مهلت درخواست جهت شرکت در دو فرصت تحقیقاتی که به صورت مشترک توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص)، کمیته دائمی همکاری­ های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی (کامستک) و دانشگاه کوچ عرضه شده است، تا ۹ آبان ۱۴۰۱ تمدید گردید.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، هدف از برگزاری این برنامه، پشتیبانی از فرصت های تحقیقاتی دانشمندان جوان (زیر ۴۵ سال) در جهان اسلام است. بر مبنای پیشنهاد کامستک، مهلت ارسال درخواست تا ۹ آبان ۱۴۰۱ تمدید گردید تا محققان و دانشجویان بیشتری بتوانند درخواست خویش را جهت شرکت در برنامه ثبت کنند.
اولویت ­های تحقیقاتی شامل رشته های نانوفناوری، بهداشت و مهندسی، هوش مصنوعی، فناوری­ های کوانتومی، انرژی سبز و فناوری های هیدروژنی است.
به نقل از ستاد ارتباطات و ترویج بنیاد مصطفی(ص)، بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و کامستک در همکاری مشترک، برنامه پشتیبانی از دانشمندان جوان را با هدف ظرفیت سازی و هدایت تولید علم و توسعه فناوری توسط این نسل، در پاسخ به نیازهای کشورهای اسلامی به اجرا درآورده اند.
این برنامه، استعدادهای جوان را به آشنایی با دستاوردهای نوین علم و فناوری در جهان اسلام و تبادل یافته های جدید از راه شبکه سازی، بهینه سازی و تقویت روابط بین المللی با هدف توسعه علم و فناوری ترغیب می­ کند.1401/07/29
12:06:13
5.0 / 5
481
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد