نکسترو

انتشار دومین فراخوان جذب نخبگان در دستگاههای اجرایی کشور

انتشار دومین فراخوان جذب نخبگان در دستگاههای اجرایی کشور

به گزارش نکسترو، دومین فراخوان بنیاد ملی نخبگان برای جذب دانش آموختگان دانشگاه ها و موسسات عالی کشور در دستگاههای اجرایی منتشر گردید.


به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، بنیاد ملی نخبگان با هدف پشتیبانی از اشتغال و اثرگذاری دانش آموختگان برتر تسهیلات جذب استعدادهای برتر و نخبگان در دستگاههای اجرایی را اعطا می کند.
این بنیاد در جهت مصوبه دوم اسفندماه ۱۴۰۰ هیات وزیران در مورد جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاههای اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به منظور حل مسائل اصلی کشور، مبادرت به اجرایی سازی شیوه نامه «شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاههای اجرایی کشور» کرده است.
راهبردهای اصلی بنیاد ملی نخبگان در اجرای این آئین نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با عنایت به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاههای اجرایی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت رسانی به جامعه است.
دانش آموختگان دانشگاه ها و موسسات عالی کشور و دانشجویان سال آخر تحصیل می توانند جهت استفاده از این تسهیلات از سه شنبه یکم تا ۱۵ شهریورماه جاری برای تشکیل یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه سینا به آدرس https: //sina.bmn.ir/ رجوع و اطلاعات خویش را در این سامانه بارگذاری کنند.
تسهیلات شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاههای اجرایی کشور- کلیک کنید


منبع:

1401/06/03
22:39:39
5.0 / 5
480
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد