نکسترو
در قالب یك سمینار و در دانشگاه علمی كاربردی انجام می شود؛

بررسی راهکارهای افزایش راندمان و درآمدزایی در شرکت های دانشگاهی

بررسی راهکارهای افزایش راندمان و درآمدزایی در شرکت های دانشگاهی

نکسترو: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری سمینار آموزشی راهکارهای افزایش راندمان و درآمدزایی شرکت های دانشگاهی در این دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر با بیان این خبر اضافه کرد: باتوجه به ضرورت افزایش راندمان و توان اقتصادی مراکز آموزشی و زمینه سازی برای تامین منابع مالی قابل حصول بوسیله فعالیت واحدهای فناور مراکز آموزش علمی کاربردی، سمینار آموزشی راهکارهای افزایش راندمان و درآمدزایی در شرکت های دانشگاهی در تاریخ ۳۱ مردادماه در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.
وی اظهار داشت: این سمینار توسط دکتر آنتونی روآنی از متخصصان حوزه راندمان و توسعه و از مدیران اسبق شرکت مایکروسافت و اکسان موبیل ارائه می شود.
دکتر صدر عنوان کرد: این سمینار برای معاونین و مدیران ستادی و رؤسا و مسئولین ادارات پژوهش و فناوری استانهای تهران و البرز دانشگاه جامع علمی کاربردی بصورت حضوری و برای سایر استانها و فعالان و دست اندرکاران حوزه نوآوری و فناوری و مراکز رشد و نوآوری این دانشگاه بصورت غیرحضوری برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، باتوجه به محدودیت ظرفیت محل سمینار، علاقه مندان می توانند بوسیله لینک https: //uastartup.uast.ac.ir/fa تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۲۸ مردادماه در این سمینار ثبت نام کنند.
منبع:

1401/05/28
16:43:22
5.0 / 5
502
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد