نکسترو
معاون بهداشت دانشگاه خبر داد:

فراهم سازی بسترهای توانمندسازی پژوهشی و درمانی کشورهای همسایه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

فراهم سازی بسترهای توانمندسازی پژوهشی و درمانی کشورهای همسایه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

نکسترو: آذربایجان شرقی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن اشاره به موقعیت استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار داشت: این دانشگاه بسترهای لازم جهت توانمندسازی کشورهای همسایه در حوزه آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی را فراهم نموده است.


حسین حقائی روز دوشنبه، ششم تیرماه در کارگاه ملی "نهایی سازی برنامه ارتقای آمادگی و پاسخ به پاندمی کووید-۱۹، آنفلوآنزا و سایر بیماری های حاد تنفسی واگیردار (نوپدید و بازپدید)" که با حضور نمایندگانی از سازمان بهداشت جهانی در تبریز برگزار شد، اظهار نمود: برگزاری چنین کارگاهی باعث افزایش توانمندی، عملکرد و تجربه ما می شود چونکه امکان استفاده از تجارب پرارزش سایر کشورها در سایه حضور همکاران گرامی از سازمان بهداشت جهانی و یونیسف این امکان را برای ما فراهم ساخته است.
به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، ایشان در ادامه تصریح کرد: امیدواریم به اهداف تعیین شده کارگاه در حوزه تدوین برنامه ای جامع جهت مقابله با بیماری های تنفسی در کشور برسیم.
وی ضمن اشاره به بهبود وضعیت کرونا در کشور، اضافه کرد: خدا را شاکر هستیم که پس از گذشت بیشتر از دو سال در سایه تلاشهای شبانه روزی همکاران با نگرش سیستمی، مشارکت همگانی و همکاریهای بین بخشی با رویکرد ارتقای مستمر کیفیت توانستیم این تهدید جهانی را به یک فرصت تبدیل نماییم که شاهد آن هم همین گردهمایی امروز است.1401/04/08
11:34:17
5.0 / 5
657
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد