نکسترو
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی مطرح كرد

نقش معاون پژوهشی در برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی

نقش معاون پژوهشی در برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی

به گزارش نکسترو رییس دانشگاه علامه طباطبائی در مراسم تکریم و معارفه معاون پژوهشی این دانشگاه، اشاره کرد: یک حامی اصلی برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی، معاون پژوهشی است. ما به عنوان مسئولان این دانشگاه باید تسهیل گر کارهای علمی و اجتماعی دانشجویان و استادان باشیم. وظیفه ما این است که از ظرفیت های قانونی استفاده نمائیم تا رشد علمی در دانشگاه اتفاق افتد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، مراسم تکریم دکتر سیدجلال دهقانی فیروزآبادی، معاون پژوهشی پیشین و معارفه دکتر داود حسین پور، معاون پژهشی جدید دانشگاه علامه طباطبائی و همین طور معارفه دکتر میرعلی سیدنقوی به عنوان رییس جدید دانشکده مدیریت و حسابداری با حضور دکتر عبدالله معتمدی، رییس دانشگاه، معاونان، رؤسای دانشکده ها و تعدادی از استادان و کارکنان این دانشگاه اجرا شد.

دکتر عبدالله معتمدی، رییس دانشگاه علامه طباطبائی با قدردانی از خدمات و کوشش های معاون پژوهشی پیشین دانشگاه، اظهار داشت: به وجود دکتر دهقانی فیروزآبادی افتخار می نماییم. ایشان منشأ خدمات بهادار و صاحب نظریه هستند که در مدت حضور خود در کسوت معاون پژوهشی، درس های بسیاری به ما آموختند. امیدواریم خداوند توفیقات بیشتری نصیب ایشان کند.

ایشان سپس از دکتر حسین پور برای قبول مسئولیت در جایگاه معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی قدردانی کرد و اضافه کرد: ایشان از سرمایه های علمی دانشگاه است. دکتر حسین پور توانمندی و تاثیرگذاری خودرا در تدوین سند استراتژیک دانشگاه نشان داد. یک حامی اصلی برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی، معاون پژوهشی است که امیدواریم دکتر حسین پور با حضور در این جایگاه و آگاهی که نسبت به برنامه راهبردی دارند، اتفاقات خوبی برای دانشگاه رقم بزنند.

دکتر معتمدی همین طور از دکتر میرعلی سیدنقوی برای پذیرش مسئولیت ریاست دانشکده مدیریت و حسابداری سپاسگزاری کرد و اظهار داشت: امیدوار هستم این دانشکده بتواند مسیر موفقیت را با قدرت ادامه دهد. ما به عنوان مسئولان این دانشگاه باید تسهیل گر کارهای علمی و اجتماعی دانشجویان و استادان باشیم. وظیفه ما این است که از ظرفیت های قانونی استفاده نمائیم تا رشد علمی در دانشگاه اتفاق افتد.

در ادامه این مراسم دکتر دهقانی فیروزآبادی، معاون پژوهشی پیشین دانشگاه علامه طباطبائی از کوشش های همکاران و همراهان معاونت پژوهشی این دانشگاه در دوران معاونت خود، قدردانی کرد و اظهار داشت: امیدوار هستم امانتی که بر عهده من بود را به سلامت تحویل داده باشم. باتوجه به اهداف دانشگاه، حضور دکتر حسین پور در معاونت پژوهشی می تواند موثر باشد. همه ما وظیفه داریم برای موفقیت دانشگاه به عنوان یک تیم تلاش نماییم تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای دکتر حسین پور در جایگاه معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی آرزوی موفقیت می کنم.

دکتر حسین پور، معاون پژوهشی جدید دانشگاه علامه طباطبائی نیز اظهار داشت: از این که برای مسئولیت بزرگ معاونت پژوهشی به من اعتماد شده است، سپاسگزاری می کنم. تلاش می کنم آنچه در توان دارم برای خدمت رسانی به کار گیرم تا شرمنده دانشگاهیان دانشگاه علامه طباطبائی نشوم. از همه همراهانی که در زمان تدوین سند استراتژیک و ریاست دانشکده مدیریت و حسابداری به من کمک کردند، تشکر ویژه دارم.

دکتر میرعلی سیدنقوی، رییس جدید دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی نیز اظهار نمود: امیدوار هستم بتوانم از این فرصت استفاده کنم و جواب این اعتماد را به خوبی بدهم. دانشکده مدیریت ظرفیت های مطلوبی دارد که می تواند هم فرصت و هم تهدید باشد. فرصت برای جذب طرح ها و تهدید برای غفلت از ادبیات گذشته در زمینه مدیریت. از دکتر حسین پور برای تلاش در جهت ارتقای دانشکده مدیریت و حسابداری قدردانی می کنم و امیدوار هستم برای بالابردن نام دانشگاه علامه طباطبائی کارهای اثربخش داشته باشم.
منبع:

1401/04/04
14:00:13
5.0 / 5
765
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد