نکسترو

سرپرست جدید پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران منصوب گردید

سرپرست جدید پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران منصوب گردید

به گزارش نکسترو با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید محمد رضوی زاده بعنوان سرپرست پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران انتخاب شد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از دکتر وحید یزدانیان، طی حکمی دکتر سید محمد رضوی زاده را به سمت «سرپرست پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات» منصوب نمود.
«ارتقای جایگاه، تغییر رویه ها و ماموریت های پژوهشگاه برای تبدیل آن به دیده بان، مغز متفکر و پیشران صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور»، «آینده پژوهی در عرصه فناوری ارتباطات و اطلاعات و دیده بانی تکنولوژیهای جدید در این عرصه و گفتمان سازی و ایجاد حساسیت نسبت به تحولات نوین در بدنه مدیریتی کشور»، «مشارکت فعال در طراحی و معماری و حل مسائل شبکه ملی اطلاعات در تعامل با مجری مربوطه»، «حل مشکلات علمی و پژوهشی و مسائل واقعی بخش های مختلف وزارتخانه و چابک سازی فرآیندها و ساختارهای اداری پژوهشگاه برای حل مسائل ارجاعی از طرف بخش های مختلف وزارتخانه در کوتاهترین زمان ممکن» و «پیگیری برای اصلاح بخشنامه ارتقای اعضای هیئت علمی پژوهشگاه بمنظور افزایش نقش و مشارکت همکاران در حل مشکلات واقعی وزارتخانه و کشور اهم انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دکتر رضوی زاده است که در حکم انتصاب وی آمده است.
به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رضوی زاده دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات و دانشیار عضو هیئت علمی گروه مخابرات دانشگاه علم و صنعت است. وی همین طور رییس پژوهشکده فناوری ارتباطات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت است. مدیر لابراتوار تحقیقاتی شبکه های سیار باند پهن، مدیر گروه مخابرات دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت ایران، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت ایران، مدیر گروه ارتباطات رادیویی ثابت و سیار پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشاور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ازجمله مهم ترین سوابق اجرائی رضوی زاده است.


وی عضو ارشد انجمن جهانی مهندسین برق و الکترونیک (IEEE) و عضو هیئت مدیره بخش ایران این انجمن است. نظارت و اجرای پروژه های تحقیقاتی متعدد، عضویت در کمیته های علمی کنفرانس ها و همایش های ملی و بین المللی، داوری در مجلات معتبر بین المللی و انتشار حدود یک صد مقاله علمی در مجلات علمی داخلی و بین المللی قسمتی از سوابق علمی ایشان است.1401/03/31
19:02:53
5.0 / 5
719
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد