نکسترو

طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

نکسترو: وزیر علوم با انتشار نامه ای در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از تاسیس «شبکه ملی آزمایشگاهی» آگاهی داد.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر محمدعلی زلفی گل با انتشار نامه و پیامی در فضای مجازی از تصویب طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی در کمیسیون شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری آگاهی داد و اظهار داشت: تفاهم نامه حمایتی این طرح با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسیده است.

در پیام وزیر علوم آمده است: «تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی یک ضرورت جدی است، خوشبختانه با ابتکار جناب آقای استاد صالحی این طرح در کمیسیون شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب و تفاهم نامه حمایتی با معاونت محترم فناوری هم امضاء شد. این شبکه خدمت دهی به پژوهشگران را تسهیل خواهدنمود. از استاد فرهیخته جناب آقای دکتر صالحی معاون پژوهشی وزارت عتف بسیار سپاسگزارم».

به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، شبکه ملی آزمایشگاهی، شبکه ای است که تمام لابراتوار های کشور شامل لابراتوار هایی که وابسته به وزارت علوم تحقیقات فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، جهاد دانشگاهی و وزارت کشاورزی در این شبکه قرار می گیرند و پشتیبانی از لابراتوار های دانشگاه ها برمبنای عملکرد آنها، در این شبکه آزمایشگاهی خواهدبود.منبع:

1401/03/30
08:46:25
5.0 / 5
827
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد