نکسترو
فرمانده نیروی دریایی ارتش:

نیازمند همکاری سازمان های دولتی برای توسعه سواحل مکران هستیم

نیازمند همکاری سازمان های دولتی برای توسعه سواحل مکران هستیم

نکسترو: امیر دریادار ایرانی با اشاره به اینکه می خواهیم در عمق بیشتر از ۲ هزار کیلومتری آب های آزاد استقرار دائم داشته باشیم، اظهار داشت: برای توسعه سواحل مکران نیازمند همکاری سازمان های دولتی هستیم.


به گزارش نکسترو به نقل از ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم امضای تفاهمنامه همکاریهای مشترک نیروی دریایی ارتش و سازمان جهاد دانشگاهی عنوان کرد: بنای حرکت نیروی دریایی ارتش فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، ایشان نگاه ویژه ای به توسعه سواحل مکران دارند؛ ازاین رو تحقق این هدف راهبردی، احتیاج به آموزش و پرورش و توجه به توسعه دارد.
وی افزود: ما می توانیم با همکاری، حرکت مؤثری را در سواحل مکران انجام دهیم. البته توجه و تمرکز بر روی ساکنان این مناطق است و تلاش داریم با همکاری سایر سازمان ها اقدامات مؤثری در این مناطق صورت دهیم.
امیر دریادار ایرانی ضمن اشاره به خدمات نیروی دریایی ارتش به مردم و حضور بموقع در هنگام بروز بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله اظهار داشت: در اتفاقات و حوادث رخ داده، نیروی دریایی در خدمت رسانی به مردم پیشگام بوده و تلاش داریم با همکاری با جهاد دانشگاهی، سطح آموزش و توانمندی های نیروهای خویش را برای خدمت به مردم و البته کارآمدی بیشتر ارتقا دهیم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش استفاده صحیح از زمان را بسیار مهم برشمرد و بیان نمود: امیدواریم با همکاری و مشارکت با جهاد دانشگاهی به جایگاهی برسیم که بتوانیم بگوییم از منطقه محرومیت زدایی شده است.
وی ارتقای سطح بهداشت در سواحل مکران را یکی از اولویت های توسعه سواحل مکران دانست و تاکید کرد: باید تلاش نماییم تا با آموزش و توسعه سطح بهداشت، فرهنگ، فناوری و تکنولوژی به توسعه این مناطق بیفزاییم.
امیر دریادار شهرام ایرانی افزود: نگاه ما به عمق آب های آزاد است و می خواهیم در عمق بیشتر از ۲ هزار کیلومتر استقرار دائم داشته باشیم؛ بنابراین باید به توسعه سواحل دقت کنیم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: نیروی دریایی لبه دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که در عمق بیشتر از ۲ هزار کیلومتری آب های آزاد حضور دارد و از منافع جمهوری اسلامی ایران دفاع می کند.
منبع:

1401/02/19
07:40:38
5.0 / 5
835
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد