نکسترو
معاون دانشگاه علمی كاربردی اهداف كارگاه آموزشی صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی را اعلام كرد

بسترسازی برای سرمایه گذاری جهت تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی در دانشگاه

بسترسازی برای سرمایه گذاری جهت تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی در دانشگاه

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری کارگاه آموزشی و توجیهی تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی علمی کاربردی آگاهی داد.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه با بیان این خبر، اضافه کرد: بمنظور آشنایی بیشتر مؤسسات و مراکز آموزش عالی علمی کاربردی، صنایع پشتیبان مراکز آموزش علمی کاربردی و سایر حامیان دانشگاه با اهداف و ماموریت های صندوق پژوهش و فناوری، معرفی زمینه های رونق بخشی فعالیت ها و فرصت ها و عرصه های ویژه پیشروی این صندوق و بسترسازی برای مشارکت فعالانه و سرمایه گذاری سهامداران واجد شرایط برای تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه، این کارگاه آموزشی و توجیهی با حضور دکتر محمدمهدی فریدوند رییس هیات مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می گردد.
وی اظهار داشت: این جلسه به طور حضوری برای مدعوین استان تهران و بصورت مجازی بوسیله نشانی های https: //vc2.uast.ac.ir/research و https: //www.aparat.com/uast/live برای سایر علاقه مندان قابل مشاهده می باشد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر صدر ابراز امیدواری کرد دانشگاه جامع علمی کاربردی بتواند نقش اساسی خودرا در تحقق فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و عینیت بخشی به شعار تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین با تکمیل و توسعه زیست بوم فناوری در دانشگاه، ورود به عرصه تجاری سازی ایده های نوآورانه و تامین مالی کسب و کارهای فناورانه ایفا نماید.
کارگاه آموزشی و توجیهی تشکیل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی علمی کاربردی، روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد.1401/02/16
11:55:42
5.0 / 5
821
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد