نکسترو

فراخوان دریافت آثار علمی در گاه نامه پایش توسعه و آینده نگری

فراخوان دریافت آثار علمی در گاه نامه پایش توسعه و آینده نگری

نکسترو: مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه از صاحب نظران دعوت کرد تا ۲۰ خرداد ماه سالجاری آثار خویش را برای انتشار در گاه نامه ˮپایش توسعه و آینده نگریˮ ارسال نمایند.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه کشور در نظر دارد به منظور بهره گیری از آثار علمی و نتایج پژوهشها و دیدگاه های مراکز دانشگاهی و اندیشگاهی، اساتید و صاحب نظران و همینطور رهنمودهای تجربی و یا سفارش های سیاستی خبرگان اقتصادی سراسر کشور در سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین در جهت تحقق شعار سال، ویژه نامه ای با همین عنوان تدوین و منتشر کند.
بنابراین خواهشمند است گزارش یافته های علمی و آثار خویش را همراه با مشخصات کامل نویسنده یا نویسندگان حداکثر ۲۰ خرداد ماه سالجاری به آدرس ایمیل dfrc1398@gmail.com ارسال نمایند. چارچوب نگارشی مورد تایید، در بخش دریافت فایل تارنمای مرکز(www.dfrc.ir) قابل دسترسی است.
بنابر اعلام روابط عمومی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری، پیشنهادهای برگزیده با اولویت تاریخ ارسال، بعد از تصویب در شورای تالیف و نشر آثار علمی مرکز، به نام پیشنهاد دهنده یا پیشنهاد دهندگان منتشر خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری رجوع کنند و یا با شماره ۰۲۱۴۳۳۰۶۰۰۰ تماس بگیرند.1401/02/14
16:14:59
5.0 / 5
818
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد