نکسترو

آغاز ثبت نام جشنواره های بین المللی و جوان خوارزمی

آغاز ثبت نام جشنواره های بین المللی و جوان خوارزمی

ثبت نام و ارائه طرح در سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی شروع شد.


به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا، برپایه اعلام دبیرخانه این جشنواره در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، ثبت نام برای شرکت و ارائه طرح در سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت) آغاز و تا آخر شهریور ماه سال جاری ادامه دارد.
سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش بنیان و تجاری ساری نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاریهای علمی در سطح جهان امسال برگزار می گردد.
طرح های قابل پذیرش باید در هفده گروه تخصصی شامل فناوری های شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، مهندسی عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی های نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی مکاترونیک و طرح برگزیده موفق در تولید ملی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش های بنیادی، پژوهش های کاربردی، طرح های توسعه ای، نوآوری و فناوری و ابتکار به جشنواره بین المللی خوارزمی ارائه شود.
متقاضیان می توانند از راه پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با رفتن به قسمت سامانه جامع جشنواره بین المللی خوارزمی نسبت به ثبت نام، ارائه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خویش را تعریف کنند، ضروریست پیش از شروع فرایند ثبت نام، فایل راهنمای در ارتباط با ثبت نام را مطالعه کنند.
ثبت نام جشنواره جوان خوارزمی تا تیرماه
همچنین ثبت نام بیست و چهارمین دوره جشنواره جوان خوارزمی از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت) آغاز و تا آخر تیرماه ادامه دارد، در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح های ارسالی در ۱۶ گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرند.
طرح های قابل پذیرش در شانزده گروه تخصصی شامل فناوری های شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، مهندسی عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مهندسی مکاترونیک است.
همچنین در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح ها و پژوهش های بنیادی، طرح ها و پژوهش های کاربردی، طرح های توسعه ای، نوآوری و فناوری و ابتکار قابل پذیرش است.
متقاضیان شرکت در بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی از راه پایگاه اطلاع رسانی جشنواره خوارزمی www.khwarizmi.ir و پایگاه اطلاع رسانی جشنواره جوان خوارزمی http: //www.irost.org/young در قسمت سامانه جامع جشنواره های خوارزمی نسبت به ثبت نام و عرضه مشخصات فردی اقدام کنندو شناسه کاربری و کلمه عبور خویش را دریافت نمایند، ضروریست شرکت کنندگان پیش از شروع فرایند ثبت نام، فایل راهنمای در ارتباط با ثبت نام را مطالعه کنند.


منبع:

1401/02/09
12:35:40
5.0 / 5
922
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد