نکسترو

برگزاری نشست علمی تخصصی تولید و اقتصاد دانش بنیان

برگزاری نشست علمی تخصصی تولید و اقتصاد دانش بنیان

نشست علمی تخصصی «تولید و اقتصاد دانش بنیان» بصورت مجازی توسط مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری، انجام می شود.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، نشست علمی تخصصی با عنوان «تولید و اقتصاد دانش بنیان» روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ماه سال ۱۴۰۱، ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر، توسط اداره کل آموزش و ترویج مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری برگزار می گردد.

این نشست، شصت و نهمین نشست علمی-تخصصی با مدیریت علمی امیر خالصی، سرپرست امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه کشور و با سخنرانی دکتر حسن جلیلی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و دکتر علی حسین پور، پژوهشگر حوزه نوآوری و مدرس دانشگاه، با مشارکت فعال نمایندگان دستگاه های اجرائی، اندیشکده ها، فعالان و تصمیم سازان کشور برگزار می شود.

صاحب نظران و علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این جلسه و ارائه نظرات تخصصی خود، به تالار نشست های مجازی این مرکز مراجعه کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری، علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این جلسه مجازی به آدرس http: //connect.mporg.ir/dfrc مراجعه کنند، همین طور برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری به آدرس www.dfrc.ir مراجعه کنند.
1401/01/18
12:27:32
5.0 / 5
942
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد