نکسترو

مقالات برتر حوزه ژئوماتیک عرضه شدند

مقالات برتر حوزه ژئوماتیک عرضه شدند

نکسترو: ۱۱ مقاله برتر بیست و ششمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی، ژئوماتیک ۱۴۰۰ معرفی گشتند.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، در انتها بیست و ششمین همایش ملی ژئوماتیک ۱۴۰۰ داوران علمی این رویداد از میان ۱۲۲ مقاله عرضه شده به این رویداد در چارچوب سخنرانی و پوستر، ۱۱ مقاله را بعنوان مقالات برتر، معرفی کردند و مورد تقدیر دادند.
در این مراسم همینطور دکتر علی جاودانه، رئیس سازمان نقشه برداری کشور ضمن اشاره به برگزاری مجازی این رویداد علمی در حوزه نقشه برداری، اظهار داشت: با عنایت به پاندومی ویروس کرونا بعد از دو سال وقفه، برگزاری وبیناری همایش و نمایشگاه ژئوماتیک ۱۴۰۰ با عنایت به استقبال بی نظیر صورت گرفته و این امر تجربه بسیار موفقی را برای سازمان نقشه برداری کشور رقم زد. به صورتی که پتانسیل برگزاری وبیناری این همایش در سال های آتی و در سطح بین المللی دیده می شود.
بر طبق این گزارش، بیست و ششمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی؛ ژئوماتیک ۱۴۰۰ با شعار "اطلاعات مکانی، زیربنای توسعه اقتصادی کشور " در ایام ۳ و ۴ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ به صورت غیرحضوری و وبیناری برگزار شد، همینطور نمایشگاه ملی ژئوماتیک ۱۴۰۰ به صورت مجازی و سه بعدی از ۳ اسفند شروع به کار کرده و تا ۱۰ اسفندماه جاری ادامه دارد.
منبع:

1400/12/08
11:31:21
5.0 / 5
957
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد