نکسترو

تولید مرکب HOT STAMP با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

تولید مرکب HOT STAMP با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

نکسترو: یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تولید «مرکب های HOT STAMP» در کشور شد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، روابط عمومی علیرضا قوطی ساز مدیرعامل شرکت دانش بنیان «پرداد رنگ کهربا»، در مورد «مرکب های HOT STAMP» اظهار داشت: این مرکب ها مخصوص چاپ توسط دستگاه روتوگراور هستند و به روش چاپ ترانسفر روی قطعاتی که انعطاف پذیر نیستند و امکان چاپ مستقیم را ندارند، استفاده می شوند که سطح چاپی نهایی شامل دیوارپوش، قطعات پلی استایرن، فلز نازک صاف و براق است. این مرکب ها به روش مستقیم نیز در دستگاه های چاپ مناسب قابل استفاده می باشد.
وی «مرکب های HOT STAMP» را قابل استفاده برای دیوارپوش، پارکت، قرنیز و لبه نوار pvc، قطعات پلی استایرن و فلزات نازک صاف اعلام نمود و اضافه کرد: این محصول به دو روش حرارتی و سرد به کار گرفته می شود و بستگی به نوع سیستم و تکنولوژی مشتری دارد.
قوطی ساز با اعلان اینکه پیش از تولید این محصولات در شرکت پرداد رنگ کهربا، این مرکب ها از کشور چین وارد می شد که موجب خروج ارز از کشور می شد، افزود: مزایای رقابتی این محصول شامل چسبندگی مناسب، پوشش بالا، ثبات شید رنگ در بچ های تولیدی، مقاومت حرارتی و نوری مناسب، گچی نشدن و پوسته نزدن است و ارزبری ندارد.
وی در مورد صادرات این محصول نیز اظهارداشت: هم اکنون، معرفی محصول شرکت به بازار انجام شده و بازار رو به رشد است و حتی مذاکراتی در مورد صادرات به عراق و اربیل داشته ایم تا با حمایت صندوق نوآوری در نمایشگاه های این کشورها نیز حاضر شویم.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تسهیلات اعطایی صندوق نوآوری بابت تولید «مرکب های HOT STAMP» را شامل دو میلیارد تومان تسهیلات در قالب وام یک ساله عنوان نمود و اضافه کرد: خوش بین هستیم که با کاهش نرخ دلار، می توانیم محصول خودرا توسعه دهیم و صادرات داشته باشیم؛ چونکه صادرات به رشد محصولات شرکت کمک می نماید.
به گزارش صندوق نوآوری و شکوفایی، این شرکت از سال ۱۳۹۲ فعالیت خودرا در حوزه تولید مرکب و سایر موارد موردنیاز صنعت چاپ و بسته بندی شروع کرد. این شرکت با پشتوانه علمی و تجربی موسسان خود در زمان بسیار محدود توانست به نیاز کیفی شرکت های چاپ و بسته بندی در سطح کشور پاسخ دهد.


منبع:

1400/12/07
19:46:37
5.0 / 5
815
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد