نکسترو

فراخوان ارسال مقاله به نخستین همایش علمی بین المللی دانشجویان و استادان ایرانی خارج از کشور

فراخوان ارسال مقاله به نخستین همایش علمی بین المللی دانشجویان و استادان ایرانی خارج از کشور

نکسترو: «اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و استادان ایرانی خارج از کشور» توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، انجام می شود.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، «اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و استادان ایرانی خارج از کشور» به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا در ایام هفتم و هشتم اسفندماه سال جاری ( ۲۶ و ۲۷ فوریه ۲۰۲۲) برگزار می گردد.

این همایش که به شیوه مجازی و برخط (آنلاین) توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا با همکاری دانشکده تکنولوژی های جدید پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود، چهار حوزه علمی علوم پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

این همایش در نظر دارد از تمام ظرفیت های علمی و پژوهشی موجود نزد دانشجویان ایرانی مقیم خارج و همین طور پژوهشگران و استادان متخصص و بنام ایرانی در داخل کشور بهره ببرد تا دستاوردهای فکری و پژوهشی در حیطه های خاص علوم را مورد بررسی و کاوش قرار دهد.

نقطه عطف این همایش در اعتقاد و باور آن به دادن فرصتی ویژه به دانشجویان ایرانی محصل در داخل و خارج از کشور است، برای ارائه نظام مند موضوع پایان نامه های خود و یا مباحثی که قابلیت علمی، پژوهشی و فکری لازم را دارند و جنبه آموزشی و آگاهی بخشی برای عموم را دارد.

به ارائه دهندگان برگزیده و شایسته، علاوه بر گواهی مشارکت، گواهی ارائه و چاپ مقالات در ژورنال، هدایا و جوایز بهادار ای نیز از طرف اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا اهدا خواهد شد.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده تکنولوژی های جدید پزشکی، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و ارسال مقالات به سایت رسمی همایش به اینجا مراجعه کنند.

منبع:

1400/11/21
15:23:52
5.0 / 5
664
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد