نکسترو
در گفت وگو با نكسترو اعلام شد

برنامه های دانشگاه آزاد در دهه فجر

برنامه های دانشگاه آزاد در دهه فجر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به برنامه های این دانشگاه در دهه فجر اظهار داشت: طبق قرار هر سال، سال جاری هم رساله ها، رساله ها و کتاب هایی که در حوزه انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی دفاع یا انتشار یافته اند را گردآوری می نماییم و بعد از ارزیابی اولیه، در نهایت، از موفق ترین رساله ها، رساله ها و کتاب ها تجلیل و حمایت می نماییم.


دکتر فرزاد جهان بین در گفتگو با ایسنا در رابطه با فعالیتهای دانشگاه آزاد اسلامی در دهه فجر اظهار نمود: در این روزها، صدها فعالیت مختلفی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در حال انجام می باشد ولی فعالیتهایی که هم اکنون در ستاد سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی در حال انجام می باشد، شامل ۳ اقدام عمده می شود.
وی در این رابطه اضافه کرد: سلسله سخنرانی های روایت انقلاب اسلامی که مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی و انقلاب اسلامی برگزار می نماید و ۹ نفر از اندیشمندان حوزه انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر در ابعاد مختلف در روزهای الله دهه فجر سخنرانی می کنند.
دکتر جهان بین اضافه کرد: دومین برنامه جشنواره کتاب سال انقلاب اسلامی است. ما هر سال، رساله ها، رساله ها و کتاب هایی که در حوزه انقلاب اسلامی و اندیشه امامین انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی دفاع یا انتشار یافته اند را گردآوری می نماییم و بعد از ارزیابی اولیه، در نهایت، از موفق ترین رساله ها، رساله ها و کتاب ها تجلیل و حمایت می نماییم. در سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال گذشته، حدود ۸ هزار و ۵۰۰ رساله و رساله در حوزه انقلاب اسلامی و مسائل در رابطه با آن دفاع شده است. برترین ها شناسایی شدند و در روزهای الله دهه فجر با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از برگزیدگان تجلیل خواهد شد و منتشر هم می شوند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیان نمود: در دانشگاه آزاد اسلامی طرحی با عنوان "اساتید و جهاد فرهنگی(جهت گیری فرهنگی در تدریس دروس تخصصی)" داریم که استفاده از ظرفیت اساتید دروس تخصصی در اعتلای فرهنگی است. مدتهاست برای شناسایی و شبکه سازی اساتید علاقه مند کار کردیم و شروع عملی این طرح در روزهای الله دهه فجر خواهد بود و مقرر است اساتید، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه تخصصی خویش را در کلاس درس بیان کنند.1400/11/18
11:35:35
5.0 / 5
1019
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد