نکسترو
با هدف حمایت از ایده پردازان

اولین فراخوان حمایت و همکاری با سازمان جهاد دانشگاهی تهران منتشر گردید

اولین فراخوان حمایت و همکاری با سازمان جهاد دانشگاهی تهران منتشر گردید

نکسترو: مرکز نوآوری و شتابدهی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، برای جلب حمایت و همکاری نوآوران، استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپای آموزشی با این مرکز فراخوان داد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، مرکز نوآوری و شتابدهی «جهت» وابسته به سازمان جهاد دانشگاهی تهران اعلام نمود که با هدف پشتیبانی از اشخاص حقیقی و حقوقی دارای ایده، محصول و فناوری، استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا در حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی فعالیت خودرا آغاز نموده و آماده دریافت طرح ها و پیشنهادها برای همکاری و مشارکت است.

بر طبق این گزارش، تامین مالی و سرمایه گذاری، تولید و عرضه مشترک محصولات و خدمات آموزشی، نمونه سازی و اجرای پایلوت طرح ها و خدمات آموزشی، تجاری سازی دستاوردهای پژوهش و فناوری در رابطه با آموزش و منابع انسانی از روش های حمایت و مشارکت علاقه مندان است.

توسعه بازار محصولات و خدمات، تامین زیرساخت های فنی و تخصصی برای طراحی و توسعه محصولات و فناوری های جدید، استقرار در مرکز نوآوری و ارائه خدمات مشاوره و منیتورینگ تخصصی از دیگر شیوه های حمایت و مشارکت منظور شده است.
علاقه مندان باید حداکثر تا ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ طرح و ایده خودرا از روش های فوق عرضه کنند.
علاقه مندان می توانند درخواست ها و پیشنهادهای خودرا بوسیله سایت مرکز نوآوری و شتابدهی "جهت" به آدرس www.jahatic.ir یا http: //jahatic.ir/facalendar/۲۵۸۹ لینک دریافت کاربرگ و ارسال ایده را عرضه کنند.
مرکز نوآوری و شتابدهی هم حداکثر طی ۲ هفته بعد از دریافت هر پیشنهاد نتیجه بررسی های اولیه را اعلام و از ارائه دهندگان پیشنهادهای برتر برای مذاکره دعوت خواهدنمود.


منبع:

1400/11/07
11:12:43
5.0 / 5
1206
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد