نکسترو

پیشنهاد تشکیل اتاق فکر دولت سیزدهم در دانشگاه شهید بهشتی

پیشنهاد تشکیل اتاق فکر دولت سیزدهم در دانشگاه شهید بهشتی

در جلسه هم اندیشی معاونت پژوهش وفناوری دانشگاه شهید بهشتی، مرکز بررسی های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری و مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری، پیشنهاد تشکیل اتاق فکر دولت سیزدهم در دانشگاه شهید بهشتی عنوان شد.به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، دکتر بابک شکری، معاون پژوهش وفناوری دانشگاه شهید بهشتی در ابتدای این نشست در مورد پیشنهاد تشکیل اتاق فکر دولت سیزدهم در دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: ما ۱۵ طرح کلان ناظر بر حل مسائل کشور را در داخل دانشگاه بررسی کردیم و اعلام آمادگی می نماییم تا ظرفیت علمی این دانشگاه را در خدمت حل مسائل کشور قرار دهیم.

در این نشست دکتر سید جواد سادات به نمایندگی از مرکز بررسی های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری، آمادگی مرکز بررسی را در جهت هم افزایی با دانشگاه ها اعلام نمود و اظهار داشت: باید به شدت مراقبت نماییم تا در حلقه بی انتها موازی کاری مطالعاتی اسیر نشویم.

دکتر سید مهدی پاکذات، سرپرست مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری هم در ادامه، ضمن بیان طبقه بندی جایگاه دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و اندیشکده ها، اظهار داشت: با رعایت حدود و مرزهای مطالعاتی می توانیم به همکاری همه جانبه دست پیدا نماییم.

پاکذات افزود: ما مدیریت پژوهش را یکی از وظایف خود در مرکز می دانیم، بنابراین این آمادگی را داریم تا در حلقه های به هم متصل بتوانیم ناظر بر حل مسائل کشور گام های عملی را برداریم.

بنابر اعلام روابط عمومی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری؛ این جلسه امروز (یکشنبه ۲۶ دی) به میزبانی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری با حضور مدیران گروههای علمی و مدیران این مرکز برگزار شد.

منبع:

1400/10/27
23:25:47
5.0 / 5
851
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد