نکسترو

واکنش وزارت ورزش و جوانان به حواشی جلسه با بلاگرها

واکنش وزارت ورزش و جوانان به حواشی جلسه با بلاگرها

نکسترو: روز گذشته ویدئویی از حضور تعدادی بلاگر زن جوان فعال در عرصه های مختلف در ساختمان شماره 2 وزارت ورزش و جوانان منتشر گردید که حواشی و انتقاداتی به همراه داشت، بطوریکه تعدادی کاربران فضای مجازی از آن بعنوان «دور همی زنانه» یاد کردند؛ بعد از این واکنش ها، وزارت ورزش و جوانان با انتشار اطلاعیه ای، جلسه مذکور را «جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج» عنوان می کند که تنها بمنظور «ترویج امر ازدواج در فضای مجازی» تشکیل شده است.


به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در پی حواشی ایجاد شده جلسه روز گذشته مجمع ملی خیرین ازدواج با برخی از بلاگرها که از آنها با عنوان «بلاگر جوان» یاد کرده، اطلاعیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است: در پی حواشی ایجاد شده جلسه روز گذشته مجمع ملی خیرین ازدواج با برخی از بلاگرهای جوان، به اطلاع عموم می رساند، مجمع ملی خیرین ازدواج برای تبلیغ و ترویج ازدواج آسان جوانان و همین طور تهیه جهیزیه زوجین نیازمند با خیلی از اقشار و گروه ها ارتباط برقرار کرده و در تدارک جشن بزرگی برای ازدواج صدها زوج جوان در آخر سال جاری است که برای تبلیغات این امر نشستی با بلاگرهای جوان جهت هماهنگی این مساله و ترویج امر ازدواج در فضای مجازی برگزار کرده است.

در ادامه تاکید شده است: این جلسه فقط به سبب فقدان مکان مناسبی برای برگزاری جلسات مجمع ملی خیرین ازدواج در سالن جلسات ساختمان شماره ۲ برگزار شده و این مجمع از سال ها قبل جلساتشان را در سالن های وزارت ورزش و جوانان برگزار می کردند.
در آخر بیانیه مذکور نیز نوشته شده که "یامین پور" معاون امور جوانان در این جلسه حضور نداشته و اخبار انتشار یافته در این خصوص کذب است.


یامین پور: از قهرمان المپیک گرفته تا شل حجاب و کارتن خواب، گفت و گو کرده ام

به گزارش نکسترو به نقل از ایسنا، وحید یامین پور نیز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: « اگر مجمع خیرین ازدواج تونسته آدمهای متفاوتی رو که هیچ گاه صدای ما بهشون نمی رسه جمع کنه و درباره ازدواج باهاشون حرف بزنه، دمشون گرم.»
ایشان سپس نوشته است: «این جلسه رو نبودم و از جزئیات باخبر نیستم ولی اعتراف می کنم در همین مدت از آخوند تا شل حجاب و از قهرمان المپیک تا کارتن خواب رو دعوت و باهاشون گفتگو کردم.»منبع:

1400/10/22
22:42:11
5.0 / 5
1145
تگها: ساخت , فضا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد