نکسترو

فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در ۸ کشور جهان

فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در ۸ کشور جهان

به گزارش نکسترو بخشی از صادرات محصولات نانوی ایران ساخت، توسط کارگزاران برون مرزی انجام می شود. این کارگزاران هم اکنون در هشت کشور ایتالیا، انگلیس، ترکیه، مالزی، اسپانیا، تایلند، فیلیپین و کنیا فعالیت می نمایند و بازار بین المللی محصولات ایران ساخت نانو را توسعه می دهند.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، کارگزاران برون مرزی در کشورهای مختلف به بازاریابی و شبکه سازی فروش محصولات مشغول هستند.
در این بین ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است به صورت مستمر به تعداد این کارگزاران بیفزاید. کارگزاران صادراتی بعنوان همکاران این ستاد، در دیگر کشورها مشغول فعالیت هستند.
طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با همکاری این کارگزاران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بازار محصولات نانوفناوری مانند دستگاه الکتروریسی صنعتی در ایتالیا، خدمات کارگزاری و برندینگ خارجی در انگلیس، خدمات کارگزاری و بازاریابی محصولات نانو در ترکیه، محصولات پلیمری در مالزی، همکاری برای برگزاری نشست مشترک در اسپانیا، محصولات بهداشتی نانو در تایلند، تجهیزات تشخیص کرونا در فیلیپین و محصولات پلیمری و بهداشتی در کنیا توسعه یافته است.
صادرات محصولات با کیفیت ایرانی یکی از اهدافی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری کارگزاران صادراتی دنبال می کند. این اتفاق به شرکتهای دانش بنیان کمک کرده است تا برای محصولات و خدمات خود، مشتریانی در دیگر کشورها بیابند.


منبع:

1400/10/19
20:25:15
5.0 / 5
932
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد