نکسترو

ارائه دستاوردها و توانمندی های جهادی ۴۴ ساله کشور در روزهای دهه فجر

ارائه دستاوردها و توانمندی های جهادی ۴۴ ساله کشور در روزهای دهه فجر

به گزارش نکسترو دستاوردها و توانمندی های جهادی ۴۴ ساله کشور با حضور دستگاه ها و نهادهای دولتی، خصوصی، دانش بنیان و صنایع خلاق در روزهای دهه فجر سال جاری در نمایشگاهی در مصلی تهران معرفی می شود.


به گزارش خبرنگار علم و آموزش ایرنا، نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور همزمان با طلیعه چهل و چهارمین بهار انقلاب از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه به همت انجمن مدیریت جهادی کشور در مصلی تهران برگزار می گردد.
محمدحسین سپهر رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی روز چهارشنبه در نشست خبری درباره هدف از برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد: با عنایت به شعار سال جاری یعنی تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها این نمایشگاه با هدف پشتیبانی از تولیدکنندگان داخلی و بخش خصوصی و هم ایجاد ارتباط این بخش ها با حاکمیت برنامه ریزی شده است.
وی افزود: در واقع نمایشگاه فرصتی است تا علاوه بر آشنایی بخش های مختلف دولت و صنعت با یکدیگر آحاد جامعه هم در جریان آخرین دستاوردها و پیشرفت های ۴۴ ساله انقلاب اسلامی قرار گیرند.
سپهر اضافه کرد: در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور سازمان های دولتی و نهادهای انقلابی، وزارت خانه ها، فعالان اقتصادی، نیروهای مسلح، سازمان های غیردولتی، شرکتهای بخش خصوصی شرکت خواهند داشت. تابحال ۴۳ سازمان و نهاد دولتی شامل قوای سه گانه، وزارت خانه ها، معاونت علی رئیس جمهوری و نیروهای مسلح از برگزاری نمایشگاه حمایت کرده اند.وی اظهار داشت: بیشتر از ۴۱ گروه کالایی و خدماتی دربخش های مختلف شامل مخابرات، ارتباطات و فناوری اطلاعات، صنایع غذایی، نوشیدنی، کشاورزی، دام و طیور، شیلات، صنایع نساجی، چرم و پوشاک، صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، معدن و صنایع معدنی، صنایع آب و برق و فاضلاب، صنعت نفت و زیرمجموعه آن، انواع حمل و نقل، گمرک، بانک، بیمه، بورس، نظامی و دفاعی، صنایع خودروسازی، قطعات خودرو، صنایع خلاق، شرکتهای دانش بنیان و کارآفرینان، نوآوری و ابتکارات، امداد و نجات، صنعت ساختمان دستاوردها و توانمندی های جهادی خویش را عرضه خواهند کرد.
رییس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی با اشاره به اینکه در نمایشگاه پنج بخش دیده شده، خاطرنشان کرد: بخش فعالان، بخش تولید شامل کارخانجات بزرگ دولتی و خصوصی، پاویون وزارت خانه ها و سازمان های دولتی، پاویون استان ها شامل استانداری، فرمانداری وبخشداری، پاویون استارتاپی، هاب رسانه محلی برای رونمایی از محصولات و خدمات و بخش کارگاه و نشست های تخصصی-جلسات B۲B -B۲C دیده شده است.
وی خاطرنشان کرد: شرکت ها و نهادهای علاقمند به حضور در این نمایشگاه می توانند تا ۱۸ دیماه سال جاری ثبت نام کنند.
سپهر درباره تشکیل این انجمن عنوان کرد: انجمن از سال ۹۵ با هدف به کارگیری مدیریت جهادی در تمام امور مدیریت کشور که از اوامر رهبر معظم انقلاب است، بعنوان تشکل ملی با رویکرد کمک به پیاده سازی منویات رهبری در شاخصهای مدیریت جهادی، تربیت و آموزش مدیران کشور، توسعه فرهنگ جهادی در میان مدیران و همگرایی و هم افزایی نهادها و سازمان های خصوصی و دولتی شکل گرفت.
وی بیان نمود: مدیریت جهادی از یک سو با علم و دانش روز بشری سر و کار دارد و از طرفی با مفهوم جهاد و بار معنایی انقلابی و ارزشی آن ارتباط تنگاتنگ دارد.
سپهر افزود: با این تعریف نمایشگاه دستاوردهای مدیریت جهادی با هدف معرفی و ترویج فرهنگ مقاومت با نگاهی به گذشته و امید به آینده روشن بعنوان یکی از لزوم های انقلاب اسلامی برگزار می گردد تا در مقابل اشکال دیگر مدیریت، نمایانگر سطوح نقصها عملکردی مختلفی باشد و امکانی برای عبرت پذیری مدیران غیر جهادی و فرصتی برای نمایش اقتدار نظام در عبور از سد مشکلات گذشته و پیشرو در حوزه ها و عرصه های متعدد با اتکا به مدیریت جهادی در خلال تمام این سال ها فراهم سازد.
وی اظهار داشت: این نمایشگاه می تواند توان ایستادگی جوانان این سرزمین را در مقابل هجمه معارضان با تزریق روح امید در کالبد جامعه و کمک به حفظ آرمان های متعالی انقلاب اسلامی پیش روی بازدید کنندگان قرار دهد.
سپهر اضافه کرد: معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل در زمینه مدیریت جهادی کشور، ایجاد بسترهای مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار برای سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود و ایجاد زمینه های اشتغال زایی و کارآفرینی در حوزه مبحث نمایشگاه، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتباط کیفیت تولید، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری ها و ظرفیت های موجود و کوشش برای رسیدن به استانداردهای جهانی، ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف و شناسایی واحدهای برتر در زمینه مدیریت جهانی در رابطه با مبحث نمایشگاه از اهداف این رویداد است.


1400/09/12
11:23:18
5.0 / 5
1209
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان نكسترو
سایت نکسترو
nextru.ir - مالکیت معنوی سایت نكسترو متعلق به مالکین آن می باشد